Mapa školy

Milí rodiče,

cílem naší školy je, aby se děti do školy těšily a cítily se zde bezpečně, učitelé předávali znalosti a vědomosti s chutí a svou práci měli rádi, aby se provozním zaměstnancům ve škole dobře pracovalo a rodiče byli s výběrem školy pro své děti spokojení.

Zda se nám to daří a co bychom případně měli změnit, nám musíte říct vy, kteří jste do chodu školy zapojení. Proto jsme si nechali od nezávislé společnosti Scio připravit dotazník. Důležité jsou pro nás i vaše třeba i nepříjemné připomínky, nad kterými se tak můžeme zamyslet.

Výsledky obdržíme od společnosti Scio po 12. 4. 2019 a zveřejníme je na webu naší školy www.zsamszichlinek.cz a na nástěnkách ve škole, více na www.mapaskoly.cz

Šetření proběhlo formou tištěného dotazníku, který obdrželi všichni rodiče, učitelé i provozní zaměstnanci. Vyplněný papírový dotazník bylo možné vložit do 18. 2. 2019 anonymně do schránky na dotazníky ve škole, která je umístěna hned za hlavními vstupními dveřmi vlevo.

Anonymita:      Šetření je připraveno tak, aby každý respondent mohl své názory vyjádřit bez obav ze zneužití. Dotazníky jsou 100% anonymní a vstupní heslo je stejné pro celou skupinu (např. pro celou třídu).

V případě dotazů jsme vám k dispozici. Děkujeme za vaše názory i vaši pomoc.

Mgr. Miloš Krejčí
ředitel ZŠ a MŠ Žichlínek