Základní škola a mateřská škola Žichlínek

Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Přivítáme novou paní učitelku

Od začátku ledna nastupuje paní učitelka Mgr. Filipi mateřskou dovolenou a všichni celé rodině přejeme pevné zdraví! V lednu čtvrtý a pátý ročník převezme paní učitelka Mgr. Kroulová, která učila na malotřídních i plně organizovaných školách.

Paní učitelka Mgr. Markéta Kroulová vystudovala na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Nejen dětem, které mají poruchy učení, usnadní vzdělávání její kvalifikace v oblasti speciální pedagogiky (magisterské studium). 

Paní učitelka Mgr. Kroulová dále vystudovala anglický jazyk pro 2. stupeň základní školy a řadu jazykových kurzů např. Angličtina pro nejmenší, Angličtina hrou, Angličtina pro ty, co se nechtějí učit. 

Také zná matematiku Hejného metodou, kterou na naší škole vyučujeme, neboť absolvovala Školu Hejného metody na 1. stupni ZŠ (pokročilí 4. – 5. ročník). 

Ve výčtu aktivit a dalších kvalifikací by bylo možné pokračovat. Ale ty postupně představí paní učitelka v práci s dětmi. Přeji paní učitelce Mgr. Kroulové v naší žichlínské škole mnoho zdaru a dětem ve třídách radost ze vzdělávání pod jejím vedením.

Mgr. Miloš Krejčí, ředitel školy

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

ikona_menu Menu