Základní škola a mateřská škola Žichlínek

Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

S prarodiči na zahradě - článek

S prarodiči na zahradě

V pondělí 23. 4. 2018 jsme se sešli s babičkami a dědečky, abychom společně sdíleli zahradnické dovednosti a zároveň obnovili školní zahradu. Upravili jsme záhonky, kde jsme posléze v rámci pracovních činnosti zasadili a zaseli bylinky a zeleninu. Vypěstované byliny a zelenina budou také využívány ve školní jídelně. Paní kuchařky připravily v rámci programu skutečně zdravá škola, několik zdravých pomazánek a muffinů. Toto setkání bylo  příjemným obohacením pro všechny  a také propojením mezi generacemi se sdílenými zkušenostmi.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

ikona_menu Menu