Vánoční tvoření s rodiči

Ohlédnutí za školní akcí

Úterní odpoledne 26. listopadu 2019 se v základní škole neslo v duchu tvoření výrobků na vánoční jarmark. V čase od 15 do 17hodin jste mohli k nám Vy rodiče zavítat se svými dětmi a podílet se tak na výrobě dekorací. Ani letos jsme nemohli na prvním stanovišti vynechat zdobení stromečků, které mívá největší úspěch. Ve druhé třídě jsme využili větvičky ke svícínkům a sušené pomeranče na dekorační zápichy. Další třída si vyhrála se skořápkovými plody, které uspořádala do tvaru věnečku nebo medvídka. A ve čtvrté třídě jsme z prázdných lahví vyčarovali andělíčky a zkusili si, jaké to je odlévat a barvit vosk na svíčku. Děkujeme i paní Borkové, která nám přišla ukázat tvorbu látkových kytiček, které se dají využít několika způsoby - například jako brož, gumička či sponka do vlasů.

Tyto a mnohé další vánoční výtvory si budete moct prohlédnout a zakoupit na pravidelné Vánoční besídce spojené s jarmarkem, jež se koná v úterý 3. prosince od 16:30 na žichlínském sále.

Děkujeme Vám za příjemně strávené odpoledne.

Průběh tvoření můžete shlédnout v tomto albu.