Základní škola a mateřská škola Žichlínek

Vyzvednutí Žádosti o ošetřovné

Předvyplněné žádosti jsou k dispozici ve vestibulu školy. Každý rodič/zákonný zástupce dítěte si může sám bezkontaktně žádost vyzvednout na stolku ve vestibulu. Vestibul školy je otevřený v pracovní dny od 6.30 do 12 hodin.

Vážení rodiče,

ve vestibulu školy otevřeném v pracovní dny od 6.30 do 12 hodin jsou na stolku 2 varianty Žádostí o ošetřovné. Jedna je pro ošetřování žáka základní školy a druhá pro ošetřování dítěte navštěvujícího mateřskou školu.

Obě se liší se pouze v termínem a nařízením odpovědného orgánu (ZŠ: uzavřena od 11.3. / MŠ: přerušen provoz od 16.3.). 

OD KDY BĚŽÍ OŠETŘOVNÉ

Dle výkladu MPSV ze dne 11. 3. 2020 týkajícího se počátku běhu podpůrčí doby u ošetřovného v případě uzavření školy bude počátek běhu podpůrčí doby vázán na termín, který si rodič po uzavření školy sám individuálně určí. Běh podpůrčí doby pak již nelze přerušit.

Další informace jsou zde

PS: Pozdravujeme všechny děti!!! 

  

Text Žádosti pro ZŠ

Škola byla uzavřena od 11. 3. 2020 do odvolání
z nařízení orgánu: Ministerstvo zdravotnictví České republiky
Mimořádné opatření nařízené postupem podle § 69 odst. 1 písm. i) a odst. 2 zákona č. 258/2000 Sb. k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARS-CoV-2

Text Žádosti pro MŠ

Škola byla uzavřena od 16. 3. 2020 - byl přerušen provoz do odvolání
z nařízení orgánu: rozhodnutí ředitele školy po projednání se zřizovatelem starostou obce Žichlínek 
dle doporučení MŠMT po vyhlášení nouzového stavu 12. 3. 2020
Mimořádné opatření nařízené postupem podle § 69 odst. 1 písm. i) a odst. 2 zákona č. 258/2000 Sb. k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARS-CoV-2

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

ikona_menu Menu